Dla słabowidzących Wersja standardowa Wersja tekstowa Wersja graficzna Oświadczenie o dostępności Mapa strony A A A

Wychodząc naprzeciw Państwa oczekiwaniom Przedsiębiorstwo Energetyki Cieplnej w Ciechanowie Sp. z o.o. uruchomiło możliwość korzystania z usługi dostarczania faktur w formie elektronicznej e- Faktura. Dzięki wprowadzeniu tego rozwiązania Państwa faktury będą błyskawicznie dostarczane na skrzynkę e-mail. E- Faktura trafia tylko i wyłącznie do adresata. Dodatkowo wprowadziliśmy usługę powiadamiania drogą SMS na podany numer telefonu informacji tekstowych wynikających z łączących nas umów handlowych oraz informacji wynikających z bieżącej eksploatacji technicznej w tym o zakłóceniach w pracy.

  • E- Faktura to forma elektroniczna faktury w formacie PDF,
  • informacja o fakturze podana jest w mailu lub w formie SMS,
  • istnieje możliwość przypominania o zbliżającym się terminie płatności, awariach lub planowanych przerwach w dostawie ciepła w formie maila lub wiadomości SMS,
  • e- Faktura dostępna jest zaraz po jej wystawieniu,
  • korzystając z formy elektronicznej eliminujemy liczbę papierowych dokumentów, dzięki czemu dbamy o środowisko.

Zachęcamy do korzystania z e- Faktury. Usługa jest całkowicie bezpłatna.

Klienci, którzy wyrażą zgodę na otrzymywanie faktur drogą elektroniczną otrzymają na życzenie bezpłatną usługę załączenia do e- Faktury wybranych raportów i danych historycznych.

Co należy zrobić?

  1. Pobieramy druk formularza zgody znajdujący się na stronie pecciechanow.pl na przesyłanie faktur drogą elektroniczną. Wypełniony i podpisany druk formularza prosimy włożyć do koperty i odesłać pocztą bez dodatkowych kosztów lub dostarczyć do siedziby spółki.
  2. W przypadku regulowania płatności za ciepło gotówką można przeprowadzić rejestrację na miejscu w siedzibie spółki przy ul. Tysiąclecia 18.
  3. Możecie Państwo również przesłać nam wypełniony druk formularza zgody w formie skanu dokumentu na adres mailowy Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript..

Wymagania techniczne niezbędne do korzystania z usługi e- Faktura:

  1. Posiadanie komputera z dostępem do internetu.
  2. Komputer musi mieć zainstalowany program do odczytywania dokumentów w formacie PDF.

Regulamin Usługi E-Faktura